YÖNETİM KURULU

Başkandan Mesaj

Değerli Yatırımcılarımız, İş Ortaklarımız, Çalışanlarımız ve Dostlarımız;

Türkiye sevdamız, ülkemizin geleceğine inancımız, her girişimin bir hikâyesi olduğu gibi bizim de hikâyemizin başlamasına ve devam etmesine umut vermekte ve bizleri her geçen gün yatırım yaptığımız/yapacağımız, odaklandığımız sektörlerin gelişimi için gayretle, sabırla, azimle çalışmalarımızı sürdürmemize güç vermektedir. İstihdam sağlayarak ekonomik büyümenin çarklarına elimizde ki bütün olanakları ortaya koyarak katkıda bulunmak temel hedefimizdir.

2011 yılında şirketleşme ile tüzel kişilik kazanan ticari hayatımızın en önemli dönüm noktası 2020 yılı içinde cereyan etmiş, adeta bütün dünyanın evinde geçirdiği günler bizim için soluklanma ve ileriye dönük adımları planlama çalışmalarımıza hayat vermiştir.

Proje geliştirme çalışmalarımız devam ederken, hızlı bir değişim ve büyüme süreci yaşıyoruz. Yeni yatırımlar, teknolojik yenilenme, kurumsallaşma çalışmaları, yeniden yapılanma süreçleri ile yeni markalar ortaya koymak istiyoruz. Planlarımızı uzun vadeli yapıyoruz, azimle çalışmayı seviyoruz, insana değer veriyoruz, takım ruhu ile sürekli yenileniyor, ilk günkü heyecanımızla büyüyoruz.

Başta tüm paydaşlarımıza, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza değerli katkıları ve YEDİTAŞ’a duydukları güven nedeniyle teşekkür ederim.

Yönetim Kurulu Başkanı